Články » Topos PrefaTovačov

Články

satny

Videoreference Skeletsystem

Severní Čechy (video reference) / 5. 3. 2016

Jedná se o stavbu dvou objektů sloužící jako šatny zaměstnanců významné firmy v severních Čechách. Zajímavostí jsou zde zejména přiznané konstrukční materiály v interiéru stavby a velice zajímavý fasádní systém. Skeletsystem Goldbeck tvoří spolehlivou nosnou kostru obou objektů.

vlecka topos cover

Po dvaceti letech jsme vzkřísili starou železniční vlečku

Tovačov / 12. 1. 2015

Železniční vlečky jsou vlastně slepé tratě, které vedou do výrobních závodů a firem a jsou napojeny na regionální nebo celostátní železniční síť. S rozvojem kamionové dopravy upadly vlečky do zapomnění, ale mnohé z nich mohou dnes vyřešit logistické problémy podniků lépe než kamionová doprava. Pro přepravu betonových dílců velkých rozměrů je navíc železnice mnohem bezpečnější, levnější a na velké vzdálenosti praktičtější formou dopravy.

topstav topos

Potvrzujeme silnou pozici v žebříčku TOP STAV 100

Tovačov / 22. 12. 2014

Žebříček TOP STAV 100, který organizuje ÚRS Praha se Svazem podnikatelů ve stavebnictví a časopisem Stavebnictví, každoročně vyhlašuje stovku nejvýznamnějších podniků, které působí na českém stavebním trhu. 

cover tovacov party 20let

Dvacítku jsme důkladně oslavili na Letní party

Tovačov /

Na konci letošního léta se v Tovačově slavilo. 19. září jsme se sešli, abychom si společně připomněli dvacáté výročí působení skupiny Goldbeck na českém trhu. Děti řádily na skákacím hradu se skluzavkou, na trampolíně, nebo byly odměňovány za splněné úkoly na speciálním hracím stanovišti. Hráli si však i dospělí. 

wer arena 1

Třinec má novou dominantu

Třinec / 11. 8. 2014

Werk Aréna Třinec je nová víceúčelová hala pro extraligový hokejový klub HC Oceláři Třinec. Významně jsme se podíleli na její výstavbě.

vrdy 2

Výrobní závod v Dolních Bučicích

Bučice / 9. 2. 2014

Druhý závod naší společnosti najdete v Dolních Bučicích na Kutnohorsku, kde patří mezi největší zaměstnavatele.